DSC_3083-HDR

Nasz Gabinet

Nasz gabinet obecny jest na rynku stomatologicznym od 1996 roku. Od tamtej pory zaufaniem obdarzyło nas wielu Pacjentów. Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi były na jak najwyższym poziomie.

Używamy najnowszych materiałów, pracujemy na unitach a- dec, będących od lat liderem na rynku sprzętów stomatologicznych.

Na miejscu mamy radiowizjograf, pozwalający wykonać natychmiast zdjęcie rtg, ograniczając jednocześnie dawkę promieniowania jonizującego.

Lokalizacja gabinetu umożliwia dogodny dojazd zarówno samochodem, jak i komunikacją publiczną ( autobus 129 i 159).

Kilka faktów na temat naszego gabinetu

24

Lata na rynku

15927

Zadowolonych pacjentów

21600

Zużytych odczynników

99

% Pozytywnych opinii


 

Lekarze Stomatolodzy

lek. dent. Alicja Tułecka


Swój gabinet stworzyłam w 1996 roku i od tamtej pory z dużym zaangażowaniem troszczę się o piękny uśmiech moich pacjentów.

Dokładam wszelkich starań, aby leczenie przebiegało w miłej i spokojnej atmosferze, szczególnie dbając o to, by nikt u mnie nie odczuwał stresu, związanego z zabiegiem.

Mam duże doświadczenie zawodowe; realizuję kompleksowe usługi w zakresie stomatologii zachowawczej, leczenia kanałowego, chirurgii i protetyki.

Służę także moim pacjentom radą w zakresie wykonywania czynności związanych z utrzymaniem prawidłowej higieny jamy ustnej. Pracuję, używając wyłącznie najlepszych materiałów, na sprzęcie wysokiej klasy. Mój gabinet wyposażony jest również w aparat do radiowizjografii.

Stale poszerzam swoją wiedzę, uczestnicząc w różnych kursach i szkoleniach, by móc korzystać z nowoczesnych zdobyczy stomatologii. Zawsze dbam o to, by moje leczenie było indywidualnie dostosowane do oczekiwań i potrzeb moich pacjentów.

lek. dent. Agata Tułecka


Dyplom lekarza stomatologa otrzymałam w 2004 roku na CMUJ. Od tamtej pory wykonuję zawód lekarza dentysty, który istnieje w mojej rodzinie od pokoleń.

W swojej pracy staram się zwracać uwagę przede wszystkim na dobro pacjenta i jego potrzeby. Mam świadomość, że wielu pacjentów odczuwa dyskomfort i lęk przed wizytą w gabinecie stomatologicznym, dlatego codziennie dokładam wszelkich starań, aby te negatywne odczucia zminimalizować.

Staram się budować w gabinecie atmosferę wzajemnego zaufania, podchodzę do każdego pacjenta z uśmiechem i gotowością do dostosowania swojego planu leczenia do jego indywidualnych potrzeb

. Ukończyłam liczne kursy w kraju i za granicą ( głównie w Kanadzie), biegle posługuję się również językiem angielskim.

Od niedawna dołączyłam do prywatnej praktyki stomatologicznej mojej mamy, z którą to wspólnie zapewniamy wysoki standard oraz komfort leczenia naszym pacjentom.